Na ishte një herë (që mos qoftë) – Kombinati (I).

.

. Megjithëse nënvetëdija duhet të kish rregjistruar elementët e parë që herët, m’u deshën vite, përpara se vetëdija të pranonte diferencën. Ndoshta, kish arritur ngopjen me ndryshimin e beftë të shprehjes së bashkëbiseduesit kur ai mësonte se isha nga Kombinati. Një tendosje e shpejtë muskujsh të faqes ku dallohej pak llahtari, një fije kuriozitet dhe diçka më tepër se përbuzje, një hije

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).