Muzika e re

Le ta zëmë sikur ti dëshiron të punosh në një libër. Le ta zëmë sikur ky libri flet për një kitarist që ka një grup në Tiranë. Le ta zëmë sikur grupi quhet Lufta-e-Ftohtë ose Buzz Aldrin Blues.

Le ta zëmë sikur për të pasur sa më shumë informacione pyet informohesh dëgjon muzikë shqiptare dhe falenderon [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).