Muzika dhe pirateria

nga Darien Levani
Peshkojmë një artikull të vjetër dhe akoma aktual duke qënë se duhet të flasim per operacionin e Coldplay me albumin live LeftRightLeftRight.
Duken si shekuj por kanë kaluar vetëm pak vite nga dita kur një çun i quajtur Napster ngjit shkallet, arrin katëdrën dhe lexon emrat e fituesve të një trofeu muzikor. Ndërkohë kamerat [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).