Mos i Fol Shoferit

5 Komente

..... dhe sa i vjetër duhet të jetë autobuzi pasi në talje ka të paktën 19 vjet që lejohet ti flasësh shoferit.

Good point!  smiley

Shoferi tani osht privat!

Banago, di gje nese eshte akoma ne skele ai lokali : Bar Ristorante - Gesu Kristo?

Tabela është akoma në rrugë, por nuk e di a është funksional apo jo.

Bake, ishte njëri (gojët e liga thonë se ishte lab smiley ), i mbështetur tek hekurat e kopshtit zoologjik.
Që larg shikon një nga rojet e kopshtit që po i afrohej duke i ulërirë:

-"O gomar, po nuk  di të lexosh ti? Nuk e shikon tabellon ku shkruhet që mos ju afroni hekurave?"
- Pse ore, kaq shumë e paskëm thyer ligjën?, i foli gjakftohët ai miku.
- Po aty kemi luanët more...
- Uor ti, se nuk të vrava luanët se u pështeta një çikë te hekurat...

 

P.s: Ajo tabella e shoferit është e nevojshme! Natyrisht, nga kategoria e të përjashtuarve duhet të lejohen:Gocat e bukra, shokët që t'japin cigare, që të sjellin ndonjë shishe raki apo ndonjë fshatunar që kërkon të të falë ndonjë qillo domate nga ato të fshatit smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).