MM

ss-dream-girl

A jua ka thene kush
Qe ju ngjani
Me nje aktore hollivudi
Nje bjonde
Qe ka ne sy
Nje kafke
Dhe dy kocka
Mbi buze ?
Vitet shkojne
Pa deshire
Ne luajme
Topadjekesi
Shembemi
Te vdekur
Mbi fotografi te hershme
Kujtime
Ka dicka
Pabesueshmerisht erotike
Tek ju
Jua kisha thene me pare ?
Mbi sup nje korb
Shkelqen si thike
Dhe floket e verdhe
Duken sikur qeshin
Nata duket
E paajer
Vone hap dritaret
Marr fryme thelle
Fqinjet flene.
Perballe
Nje qytet i pergjume
Ne terr.

1 Komente

fillimi i nje sage qe u flet pikturave? smiley

dark... dhe estetike.

 

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).