MEMUARE DHE MEMURE

Edhe pse po ta shohësh hollë, brenda ka një lugë të vogël vuajërizmi, natyrisht me lejen e dikujt që ka qejf ta kundrojnë të tjerët, ka qenë një kohë kur kujtimet e shkruara të personave të ndryshëm, që për një arsye a një tjetër kishin qenë afër ngjarjesh interesante, më tërhiqnin së tepërmi. Madje mund [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).