Mëkimi

Dhe ja, më mbeten dy frymëmarrje,

kothere buke

në xhepa ushtari

të unët.

Njëra për veten time,

tjetra e falur është.

~ (more…smiley

3 Komente

me pelqejne krahasimet fjalepaka qe perdor

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).