Mediat Sociale po me bejne asocial!

“O Gjergjo, …po mjaft o burr i dheut se na cave [bip] me ket celularin. O Klodo merja nga dora. …a kena ardh per muhabet apo ca?!” – koment ne kafene pasi kisha 35 minuta qe kisha zhytur turinjte ne ekranin e vogel te celularit duke shkruar ne Facebook dhe Twitter.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).