Më e bukura vajzë e shkollës

 

Përshëndetje!
Kaseta e transkriptuar që do të lexoni në vazhdim është gjendur në rrënojat e asaj që media dhe opinioni i gjerë publik e ka quajtur si “Pallati i Vdekjes”, shembja e të cilit mori pesëmbëdhjetë jetë, ndërkohë që njëzetekatër të tjerë mbetën të plagosur, nga të cilët, gjashtë mbetën përfundimisht të paralizuar. Publikimi i tij [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).