Mbi Shqiperine dhe alarmizmin ekonomik per situaten ne Evropen Lindore

Ka kohe qe behet shume zhurme mbi ndikimin qe mund te kete kriza ekonomike dhe bankare e Evropes Qendrore mbi Shqiperine. Dyshimi im vazhdon te jete qe nje pjese e depozitave te Shqiptareve mund te kete shkuar per te financuar kreditimin ne vende si Letonia apo Hungaria (kredi te bera ne CHF ne shumicen e [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).