Mbi procesin zgjedhor

Cili do të ishte një koment i parë i shpejtë mbi procesin zgjedhor ndërkohë që votimi ka mbaruar, por kur ende, në momentet që shkruhen këto rradhë, nuk kemi një rezultat përfundimtar sepse votat janë në numërim? Personalisht, duke tentuar të formuloj disa ide e ndjej se më duhet të them më së pari se ndaj vlerësimet që bënë përfaqësuesit ndërkombëtarë në deklaratën e tyre paraprake të orës 15 të

1 Komente

Ik o Lubonja se s'lexohesh fare, keni gjith kohen e zgjedhjeve qe nje ne dy fjal e keni RAMA, jeni mbledh atje tek Klani nje dore batakcinjsh qe nuk beni as pyetje as analiza serioze por i beni qejfin njeri-tjetrit, Klanit dhe Berishes.

A ishe ti qe diten  e  zgjedhjeve thoshe ne Klan qe eshte e qarte qe e majta ka humbur thelle ?

 

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).