Makarona me salmon te tymosur

Sikunder jam duke bredhur ne Islande keto dite mendova t ju sjell nje recete shume te shijshme makaronash qe provova ketu ne Reykjavik para ca ditesh.
Makaronat ishin shume te shijshme dhe tejet te thjeshta per tu bere.Ja dhe receta per 1 person:
200 gr makarona si keto qe shihni ne foto
75 gr salmon i [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).