Ma shpjegoni pak kete produktin…

…nje pyete kam: pse?

11 Komente

ca ka ktu per te sqiaru ??

per  tu sqaru eshte kjo psh smiley

http://www.healthandbeauty.net.au/images/wish-room-man-bra1.jpg

Te shkretat ato cupka qe s'kane vithje dhe s'jane belkeputura... smiley

Te shkretat femra; plasen duke u pupluar leshrash, pikturuar, nxire, c'nxire, krefur, c'krefur, botoks-ionuar, silikon-uar, dobesuar, fryre, c'fryre, takezuar (c'kurriz-uar),...bythezuar vetem per nje kokerr moshklli. Kam filluar te mendoj qe femrat i overrate shume meshkujt(ose qe...e mire, s'po e them!). Come as you are, baby, come as you are.

La_rosee,

Pastaj kenga vazhdon: Come doused in mud, soaked in bleach"  :O

Pastaj si femer qe je La-rosee duhej te thoshe se femra te gjitha ato gjera te permendura nga ti me lart i ben per vete njehere (eh sa here e kemi degjuar kete shprehje ne meshkujt), pastaj per t'u dukur mire para femrave te tjera dhe ne fund kujtohet per mashkullin e shkrete...

E ke pyetur ndonjehere veten se pse qeniet humane fillojne te lyhen e ngjyhen nga 12-13 vjeç dhe e vazhdojne deri tek ftohja hormonale, duke e leshuar veten serish?

I mban mend krekosjet e para ne pasqyre duke lepire floket ne xhel? Ato veshtrimet e fshehta ndaj shoqkave te klases me ato bluzat e ngushta? Tranzicionin mes "iiiiiiii, ik mi se s'luaj une me femra" ne "luajme bashke mi goce?"

Te te them te drejten, s'e kam pyetur veten per kete gje. Kisha ceshtje te tjera per te cilat me duhej te flisja me veten me pare smiley

Pastaj une vete jam lyer nga mosha 15 vjec. M'u fiksua nje mbasdite duke degjuar kenge qe duhej te isha goth, leva floket, bera tualet, bleva dhe nje pelerine te gjate te zeze dhe i futa tmerrin time meje duke me pare ashtu ne ate fare feje (tani dhe vete trembem nga ato fotot e atij viti, lol) tek dera e shtepise.

Ne ate moshe gjera te tilla beheshin per te qene i pranuar nga te tjeret, per te mos qene i perjashtuar dhe pastaj per te pare pelqimet.

sipas meje, ai produkt ka lidhje me "hajt, me b...e te forta!

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).