Lucy in

Lucy in the sky
Muri përballë papritur kulloi pasqyrë, u çbë,Gazeta e vogël sa një thua lexoi veten, thoshme zërin e përçudnuar në kongres të Enverit: “Unë jam ti, bashkë do ndeshemi. Tek për tek”,Kulluan dhe duart tek fërkonin sytë. U verbovashkurt nga rrudhat derisa nisi një film alla Dali,me mjellma të frikshme dhe [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).