Luaj lojera ne zyre pa pasur frike nga shefi!

Sa herë ju ka zënë shefi duke luajtur Solitaire apo lojëra tjera gjatë orarit të punës? Me siguri ju ka akuzuar se pikërisht “joproduktiviteti” juaj dhe jo kriza globale ka bërë që kompania është në pozitë të vështirë financiare.
Janë me miliona truke të cilat punonjësit i mendojnë vetëm e vetëm që të nxirren nga situata [...]

1 Komente

po ndonje variant te mos te te kapi rob ne fb a ka? smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).