“Livdom goj se t’çkyva”

“Livdom goj se t’çkyva”. Kjo është një thënie e famshme kosovare që përkon me ata njerëz të cilët lavdërojnë vehten. Ndërsa kjo më poshtë është një video-parodi e një prezentimi të kreut të Apple – Steve Jobs dhe bashkëpunëtorëve të tij, ku janë prerë vetëm fjalët e mira dhe asnjëra prej tyre nuk përsëritet. Vëreni [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).