..like a first breath in a new world!5 Komente

ca esht kjo kukull.marshalla o zot smiley

e kujt eshte ???? smiley

tendja ?

du dhe un nji si kjo smiley

Jo po tendja. Rri ti rri lumadhe te gjithe kenaqen dhe gezojne bejne kalamaj ti................Smile

Kete gocen e pelqej shume po ma prishe mendjen per djalin tim, u pa puna duhet cunat me i njofte me gocat shume heret se prite zot.......( luajta vendit) Smile

uuuu sa e bukuuuuuur smiley

ç'me ngjalli deshire ta perkedhel dhe,ajo te me hedhi duart e vogla ne qafe! smiley

 

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).