Lidhja e re e Lezhës, e organizuar ne Lezhë (te ish-zyrat e Mjaftit)

Lidhja e re e Lezhës, e organizuar ne Lezhë (te ish-zyrat e Mjaftit) Andi Kananaj, Arbër Zaimi, Leart Kola Shpjegimi i personazheve duhet bërë nga e para, sepse kemi idera të reja(1). Ankthi i madh i të gjithë shqiptarëve që Skënderbeu nuk do kthehej më mori fund me ardhjen në krye të opozitës të qytetarit Rama. Rama si rimishërim i Gjergj Kastriotit mblodhi në Lezhë në 15 mars 2009

8 Komente

origjinal . epitete te gjetura me shume finese . ju lumte

smileysmileysmiley

Vertet si "Ambaradan" i dikurshem ne 105. Me kishte marre malli per kete tip qesendisje.

Sa per emisionin televiziv, nxitoni. Do jete po aq i kendshem sa " have I got news for you" smiley

 

 Hë, të lumtë pena mor djalë, e ke qarë.

asnjeri nuk eshte banago,

gjithsesi falenderime per corona, t-red dhe banago

e kane qare,normal qe e kane qare pse ca prisnit ju shkrim alla " shtepijakesh te deshperuara?".

bravo.me zor me lexu tek peshku ndonje shkrim qe edhe kur te perpelitesh syte te te vije keq.

pffffff, hajt mo, bicim katarsis, u lirut???

altin jaku masoni lezhjan!!! u be kohe qe nuk qeshja me lote smiley

sidoqofte kete jave leitmotivi im do jete: "më mirë 67 si ne sesa 69 si Pangua"

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).