Libri “Si u bëra i padukshëm”

Temën e padukshmërisë e gjejmë që nga legjendat, në përrallat, në romanet, si ato të Uellsit dhe sidomos sot në tregimet me figura “Manga” dhe filmave me kartona “Anima” japoneze, ne serit me atmosfere magjike si “Zotëria e Unazave” dhe “Heri Porter” si dhe në aventurat kozmike të “Star Trek” e tjera.
Në këto krijme padukshmëria [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).