Libri “Ali Tepelena” nga Fransua Pukëvil (Francois Pouqueville)

“Ai që nuk mbron dot pronën e vet, e meriton t’ia rrëmbejnë të tjerët. “
…Kjo ekspoze më shtyn të vendos në planin e parë të tablosë sime një njeri që sundoi për një kohë të gjatë në Greqi dhe që e mbushi skenën deri në atë shkallë, saqë Greqia u përgatit për fatin e vet [...]

1 Komente

Jetojme ne kohen e qmitizimit. Te na rrojne qmitizuesit!

Per efekt simetrie, keta "mitet" i krijojne vete per ti qmitizuar me pas. Keta derdimene njohin vetem dy ngjyra, te zezen dhe te zezen.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).