LIBER I RI

 
Dje doli në shitje në Tiranë libri im me artikuj dhe esé Folklori i elitave, botuar nga Botimet Morava. Lexuesit e Peizazheve të Fjalës do të gjejnë në këtë libër një pjesë të madhe të temave dhe të ideve të cilat i kemi shtjelluar së bashku në blog, por në një perspektivë më të organizuar.
Tani [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).