Letër në Dhjetor

  Të dashur P. dhe A., Vitet në Shqipëri më rrëshqisnin ngadalë dhe, si gjithë të vegjëlit e të rinjtë, atëhere s’rreshtja së dëshiruari ritme të shpejta e ngjarje të shpeshta në ngutje të padurimtë për të zbuluar se ç’do të thoshte të ishe e të verproje si të rriturit… Pavarësisht viteve, një zbulim të tillë [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).