Kush po e mban mbi supe barren e recesionit

Kriza ekonomike financiare e cila ka kapluar te gjithe boten, ne 4-5 muajt e fundit la pa pune hic me pak se 100.000 persona. U mbajten samite, forume dhe takime te ndryshme nga ekonomite me te...

Kjo eshte nje permbledhje e shkurter e artikullit. Ju lutemi vizitoni faqen tone, per te lexuar artikullin e plote!

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).