Kurt

( Nuk eshte e lehte dhe e pershtatshme te flas per Vonnegut. Por diçka duhet t’a shkruaj, apo jo. Do kisha preferuar te mendoja per te duke pire ndoshta nje goet ver, t’a pershendesja si nje mik te vjeter e te larget, apo nje gote birre. Ndoshta birra do i hiqte solemnitetin momentit. )

Kue iku, [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).