KURORAT JASHTË

Vetëm pak ditë më parë, Instituti italian i statistikës bëri të njohura të dhënat e fundit për imigracionin shqiptar. Prita që faqet e para të gazetave shqiptare të hapeshin me tituj si: “Shqiptarët: komuniteti më i madh në Itali”, “Shqiptarët jashtë shtetit? Nuk martohen më”, ose “Shqiptarët në Itali: martohen vetëm për të bërë fëmijë“, [...]

2 Komente

Me fjalë të tjera, po të shohim vlerat absolute, në riprodhim nuk na e merr kush. Sidomos ndër vedi.

Hajt na u rritte ndera me shumesmiley

Si nuk bejne nje studim te tille edhe ne Britani? Vetem vjet kam qene i ftuar ne 5 dasma dhe shkova per urim ne 4 lindje. 

Gjithashtu ai qe do te beje nje studim te tille so te jete mire te bashkangjise edhe nje liste dhuratash qe mund te blihen ne raste te tilla, per te na ndihmuar te mos cojme te njejten dhurate kudo?

Ne korrik jam ftuar ne 2 dasma dhe ende nuk e di se c'do tju coj, ndaj mirepres sugjerime.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).