KUR ULEN QEPENAT (II)

Dikur në fillim të viteve 1980, në një mbrëmje me shumë raki dhe duhan në shtëpi të një mikut tim kitarist, pata marrë në dorë, për herë të parë, një album, në vinil, të Beatles: “Abbey Road”, me kopertinën e famshme të katërshes, që kapërcejnë rrugën në vijat e bardha – me Paul-in këmbëzbathur dhe [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).