KUNDËRHELMI

Të paktë janë ata që e dinë arsyen pse i perëndoi ylli Mirush S., oficer i kundërzbulimit me katër gjuhë të huaja dhe dy diploma universitare, dikur i preferuari i ministrit të Brendshëm Jaho L., dhe i përfolur si i dashuri i vajzës së vetme të Kryetarit të Këshillit të Shtetit, Arta G.
Një miku ynë [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).