Kthimi i atij qe nuk ka ikur kurre : Bob Dylan

Lajmi, edhe pse jane me shume zera korridori, eshte nga ata qe nuk mund te injorohet : Bob Dylan po pergatit nje album te ri dhe..degjoni degjoni, teorikisht do jete nje album i perqendruar mbi Dashurine.

S’eshte aq e thjeshte e bere nga njeriu qe eshte bere i famshem, midis te tjerave, per non [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).