KRIZA E DJATHIT

Rizai, mësues këndimi dhe nëndrejtor i shkollës Fitorja e Kongreseve si dhe vëllai i vetëm i mikut tonë Shinasi M., filloi të luante mendsh kur i thanë që kishte dalë djathë. Jo se ishte ndonjë merakli i madh i atij bulmeti; përkundrazi, e hante rrallë dhe vetëm kur nuk e refuzonte dot, për shembull kur [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).