KRITERE

Ndërsa shumëkush anembanë përpiqet të habitet për Nobel-in që sapo iu dha presidentit amerikan Obama ; dhe shumë të tjerë, sidomos shqiptarë, ende s’e kanë përfunduar psherëtimën për tonin Ismail Kadare që sërish nuk fitoi dot, ky i fundit i jep një intervistë ekskluzive “Panoramës”, për t’u shprehur, ndër të tjera, edhe për nobelisten e [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).