Kontributi për mjedisin dhe videot viral, strategji fitimprurëse e Volkswagen

“Hej kqyre qet sen shum interesant e kishte bo Wolksfageni, nashta esht mir me vnu te webi jot”. Ky ishte mesazhi i shoqëruar me një link të Youtube që para një jave ma kishte dërguar një lexues i rregullt i blogut. Dhe jo vetëm që e shikova videon, por pasiqë tek titulli ishte shënuar edhe [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).