Komposto me miks frutash

Per kete komposto ju duhen:
2 molle
2 dardha
1 ftua
1 karrote
Lengu i 3 portokalleve,3 mandarinave,3 limonave
100 gr sheqer (opsionale kjo sasi)
1,50 lt uje
Pritini mollet,dardhat,ftoin ne copa te vogla , duke ja hequr lejurat perpara.Hiqjani dhe karrotes lekuren dhe grijeni.Vijini te tera per tu zier duke i shtuat ujin dhe sheqerin.

Me tej lijini te ftohen dhe pastaj perzijini [...]

2 Komente

ahaha Manjola shume krijuese i ke komentetsmiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).