KOMANDANT, NA MORI MALLI (II)

Se pse i janë kthyer masat e shqiptarëve – dhe mass mediat e Tiranës – adhurimit të Enver Hoxhës, kjo nuk është nga ato çështje që mund t’i zgjidhim me një shkrim në blog; por që gjithnjë ia vlen të diskutohen.
Midis viteve 1985 dhe 1991, Tirana i shërbeu si teatër një spektakli të përsëritur – [...]

1 Komente

Sipas nje studimi statistikor rezulton se " i ka marre malli per te marrin " numeri i njejte qe kane votuar per Edin, minus 65 deputetet.

Keto e kane qare, kusuri e kane rrezuar.

Mos te dalim se kush e qau edhe e rrezoi.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).