Koha e Votës

  

Çohu shqipëtar, çohu dhe voto… Ka ardhur koha! 
Jo, jo, nuk jam duke recituar rilindësin e njohur dhe as jam duke kënduar këngën e re elektorale të ndonjë partie. Vetëm se, kjo puna e votës, është kthyer në një stres i vërtetë. Një gjë ka mbetur pa u bërë me votë, por edhe për këtë nuk [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).