Kodi i ri elektoral dhe Pakoja e Ahtisaarit

Kodi i ri elektoral dhe Pakoja e AhtisaaritBotuar tek gazeta Shqipwww.adrinurellari.com
Shteti grek ka luajtur një rol vendimtar në zhvillimet e brendshme dhe të jashtme të politikës shqiptare së pari nëpërmjet marrëdhënieve bilaterale duke përbërë edhe vendin pritës kryesor të emigrantëve tonë, partnerin e dytë tregtar dhe vendin prejardhës të kompanive që zotërojnë sektorët më [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).