KLINIKA DHE ETIKA

Diskutimi i fundit që patëm rreth etikës së profesionit, dhe veçanërisht të profesionit të mjekut, më bëri të pyes veten se çfarë kërkojmë të gjithë ne, si shoqëri, prej disa figurave profesionale kyçe dhe pikërisht mësuesit, mjekut dhe gjykatësit.
Mirë do të ishte, natyrisht, që edhe punëtori i shtrimit të rrugëve, edhe shoferi i furgonit funeral, [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).