Keshilla marketingu per kohe krize

John Quelch, profesor i Shkolles se Biznesit te Harvard dhe pjestar i bordit te WWP-se, multinacionalja e dyte me e madhe ne bote e marketingut dhe komunikimit, ofron disa keshilla rrufe rreth marketingut ne periudhe krize, nepermjet nje artikulli ne revisten Businessweek.
Kerkojeni klientelen tuaj. Ne vend qe te zvogeloni buxhetin per kerkimet e tregut, [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).