Keqinterpretimet për pasojat e sistemit të ri zgjedhor

Keqinterpretimet për pasojat e sistemit të ri zgjedhor
Botuar tek gazeta Shqip
Tanimë që rezultati i zgjedhjeve është duke u qartësuar plotësisht dhe qe mbështetja elektorale për qeverinë në fuqi është duke u konfirmuar kanë rifilluar menjëherë justifikimet për rezultatin dhe mveshja e fajeve. Në këtë valë justifikimesh në qendër të tabelës së qitjes është vendosur sistemi [...]

1 Komente

Shkrimi me i llogjikshem qe kam lexuar pas tollovise zgjedhore se ngelen analistet tane duke masturbuar trurin : jo Rama te dorehiqet, jo Rama s'fitoi por ne fakt nuk humbi

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).