Këngë te reja për shkarkim - Prill 2009

Ja ku jemi, përseri. Këtu mund të gjeni çdo muaj 20 këngë për shkarkim falas dhe legal.

Zakonisht behet fjale per grupe te rinj qe per te bere emer vendosin kenge falas ne xhunglen e internetit, e qe miq mbledhin çdo muaj me dashuri e pasion per muziken. I shemtuar titulli, Këngë te reja për shkarkim [...]

1 Komente

.......I shemtuar titulli, Këngë te reja për shkarkim - Prill 2009, me sugjeroni ndonje titull te lezetshem......

Mqs kishe problem me titullin, shife a te pelqen keshtu :

Propozime te reja muzikore-Prill 2009

 

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).