Këngë te reja për shkarkim - Mars 2009

Këtu mund të gjeni çdo muaj 20 këngë për shkarkim falas dhe legal.

Nga David Bowie deri te grupet më të rinj si Great Northern. Mjafton të bëni ” Save target as…”, apo të klikoni dy herë për t’a dëgjuar para shkarkimit.

It’s Not the End of the World, Jonah (The Secret History)
Dimmer (Bishop Allen)
Call Me (The [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).