Juliana Pasha kundër Sam Sparro : gjej ndryshimin

Kush e di nëse juria e festival shqiptar e njeh një tip që quhet Sam Sparro, një këngëtar commercial australian. S’besoj, ndryshe do e kishin skualifikuar Pashën sapo filluan të rridhnin notat e para. E megjithatë, për njerëz aq të informuar sa ka festivali jonë, s’duhet të jetë e vështirë, domethënë, s’po flasim për provat [...]

5 Komente

Sa me nerv paske shkruar, mo Darien!

 

p.s. S'e kam idene fare se kush eshte ky Sparro, i vetmi Sparo qe njoh, quhet Xhek. smiley

Epo tani kemi thene qe do luftojme armikun e brendshem edhe te jashtem apo jo?

Sikur ishte me e ngjashme me kengen e Britneyt smiley

Epo, 7 nota jane te shkretat... Do re mi... dhe ca lallalala... iku mbaroi kenga! smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).