“Jam nga Durresi, ..hopefully we can do business together!”

Para ca kohesh, rivihem ne kontakt me nje konsulent marketingu me te cilin kisha punuar ca vite me pare.  Sic jane kompanite e marketingut qe gjithnje kerkojne mundesi biznesi, edhe ky beri te tijen duke insistuar te vinte tek zyrat tona per te bere prezantimin e firmes dhe kapaciteteve qe mbulojne.  Me gjith qef do [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).