Jahni pule me pure lulelakre

Pula eshte nje nga llojet e mishit me praktike dhe me me shume perdorime ne guzhine.Shija e saj ben te mundur perdorimin ne menyra te ndryshme madje ne Turqi perdoret dhe ne nje lloj embelsire.Mbase ate do jua jap me vone por sot do ju jap receten e jahnise se pules me pure lulelakre qe [...]

4 Komente

rrofsh enka se më ishte bërë shpirti shejtan për jahni pule.

5*

rrofsh, rrofsh, rrofsh.

E ku shkruhenë në kartë

lezetet e lugës së artë...

 

pesë garuzhde prej meje!

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).