Jack Daniels kafe?

S’po i besoja syve kur pash pakon e kafes. Nuk e kuptoj zgjerimin e linjes me kafe.

6 Komente

bukuri mre, se na kurse paret.

tashti ska nevoje me porosit : nji kafe te shkruter dhe nji xhek smiley

tani i ke : all in 1 !

rrofsh,

kjo po qe te zgjon nga gjumi smiley

Ti shqetesohesh sikur do fillojne ta prodhojne vete dhe do harxhojne burime e kohe qe do i terheqin nga linja kryesore e te ardhurave. Licensim emri eshte smiley

S'eshte problem shpenzimi, eshte problem deludimi i markes.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).