Ja nje produkt bifunksional per grate!

Dizejnuesi nga Franca Aïssa Logerot është i shquar për veprat e tija sa komplekse aq edhe kreative. Ajo që më së shumti më ka pëlqyer nga punimet e tija është një produkt bifunksional që shumë gra do të donin ta kishin në shtëpinë e tyre. Bëhet fjalë për një dërrasë për hekurosje, e cila sipas [...]

4 Komente

...u shyqyr zotit se vetem kjo na mungonte ne jete....

ps: pastaj çne specjale per grate kjo ?...burrave si behen rrudha gjoja ? 

gjë që shpjegon dhe pse habiten kur shohin herë pas here veten në pasqyrë.

Sa mire, tani u be me e lehte te hekurosurit.

Po ndonje person qe te hekurose do te mund te blejme ne dyqan ndonje dite? Duhet te jete bifunksional, edhe te hekurose edhe te laje shtepine. smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).