Izraeli Sulm Ajëror në Gaza

Izraeli Sulm Ajëror në Gaza - mbi 200 të vrarë dhe mbi 600 të plaguosur. Shikoni fotot për më shumë!

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).