Intervista me fotografe shqiptare

Sic shume nga ju mund ta dini, ne flickr egziston dhe grupi `Fotografe Shqiptare` i hapur qe perpara 2.5 vitesh.Grupi yne tashme ka marre nje hov te konsiderueshem krahasuar me ditet e para te tij kur ishim ca si te fjetur smileyGrupi eshte mjaft interesant nga temat e ndryshme qe diskuton dhe sjell , te tera na ndihmojne ne shqiptareve te shperndare ne tere boten per te ndare idete dhe imazhet .Ne

8 Komente

a ta jap dhe une i interviste mi nuse ?

hihihi smiley

Rrofsh, shume bukur ! Skam kohe me i lexu me nge, por i dhashe nje sy te shpejte.

Very nice !

Komplimente !

smiley

danke danke smiley

yes dum dhe intervisten tende nese na begenis ne grup smiley

jo jo

une jam grupofobike smiley

flm anyway smiley

okej.deren e ke te hapme po ndrrove menje smiley

pse ti je shefja grupit e ?

a sduhet me i pyt ne t'tjeret smiley

hihihi

boj shaka po ho smiley

naten e mire smiley

ncuq ka dhe dy shefa te tjere smiley

por zgjedhja behet me dekokraci e perzgjedh fotografi i nje jave te meparshme smiley

naten

Mone, duhet të nxjerësh ca fotografi përpara se të japësh intervistë. Unë për vete do i prisja me padurim fotografitë e Monës, vetëm se kam frikë mos nxjerr ndonjë si kjo smiley

lol

 

po dori dicka te tille do nxirrja smiley

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).