INTERNETI DHE SISTEMET KOMPLEKSE

nga Eni
Në eksperiencën time në internet dhe komunitetet virtuale brenda tij, më ka rënë në sy shpesh herë një cikël i përsëritur i zhvillimit dhe jetës së brendshme të grupeve të internetit.
Një nga anët më të dukshme të dinamikës së grupeve virtuale të caktuara ka qenë për mua jetëgjatësia e vetë grupeve apo zhvillimi i [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).