In Bruges

Nuk e di pse e shoh kete film vetem dy vite mbasi ka dale.
Ka filmi te cilat i gjen ti, e ka filma qe te gjejne ty. In Bruges futet te kategoria e dyte, me gjeti nje darke teper te merzitshme e teper te ngadalte dhe, ate nate me shjegoi ca gjera e me tregoi [...]

2 Komente

Filmin nuk e kam pare akoma por Brugge, ne te kundert, e njoh shume mire. Nje mrekulli historike dhe njekohesisht urbane.

Film fantastik, dhe karaktere teper interesante!  Do e kem pare nja 4-5 here.

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).