IDIOTËSI DHE ÇMENDURI

Duke marrë shkas nga një letër e Ismail Kadaresë drejtuar Le Monde rreth dy javë pas vdekjes së Enver Hoxhës, e (ri)botuar në blogun Selfmade Radio, si edhe nga debati që ky botim ngjalli më pas tek Peshku pa Ujë, po hedh edhe nja dy gjëra të tjera si temë më vete këtu te Peizazhe [...]

Për të komentuar tek Peshku pa ujë, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni (regjistrimi është falas).